O nas


Gabinet Pielęgnacji Twarzy i Ciała to miejsce, gdzie każdy może poczuć się bezpiecznie, wyjątkowo i całkowicie zdać się na naszą wiedzę i doświadczenie.

W naszym gabinecie wykonujemy szeroka gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, dostosowanych indywidualnie do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Do wykonywania zabiegów używamy wyłącznie naturalnych kosmetyków najlepszej jakości, które oferujemy Naszym klientom również w sprzedaży detalicznej.

Jakość i skuteczność przeprowadzanych zabiegów zapewnia nowoczesna aparatura kosmetyczna w jaka jest wyposażony nasz gabinet. Profesjonalizm, pasja i miła obsługa sprawiają, że czas spędzony w Gabinecie Pielęgnacji Twarzy i Ciała to czas relaksu i przyjemności, które na długo pozostają w pamięci!

Izabela Kokocińska


Kosmetyka jest moją pasją od wielu lat, daje dużo satysfakcji w pracy zawodowej oraz spełnienie w życiu osobistym. Gabinet Pielęgnacji Twarzy i Ciała stał się miejscem realizacji marzeń moich oraz Klientów, którzy go odwiedzają. Moją specjalnością jest pielęgnacja twarzy, zabiegi przeciwstarzeniowe, mikrodermabrazja, złuszczania kwasami, peeling ziołowy. Pomagam również młodym osobom w terapiach leczenia trądziku. W 2008 roku przeszłam profesjonalne szkolenie z makijażu permanentnego, doświadczenie, które zdobyłam przy wykonywaniu tego zabiegu pozwala mi w pełni wykorzystywać jego możliwości i udzielać rzetelnych rad w tej dziedzinie. Stale doszkalając swoje umiejętności staram się dobierać najlepsze i sprawdzone opcje zabiegowe poparte fachowa wiedzą. A uśmiech i zadowolenie moich klientów jest najlepszym wynagrodzeniem za wykonana pracę!

Dorota Niwczyk


Studentka kosmetologii na WSF we Wrocławiu. W 2010 roku odbywając staż w naszym gabinecie wykazała się umiejętnością szybkiego uczenia, dokładnością, a miła osobowość sprawiła, że szybko zdobyła zaufanie naszych Klientów. Dzisiaj wykonuje w Gabinecie Pielęgnacji Twarzy i Ciała zabiegi z zakresu:

  • >  Stylizacji paznokci żelem UV
  • >  Manicure
  • >  Pedicure
  • >  Przedłużanie rzęs 1:1
  • >  Henna, regulacja