Regulamin


Regulamin
Gabinetu Pielęgnacji Twarzy i Ciała

  1. Z uwagi na długi czas oczekiwania na wizytę w moim gabinecie uprzejmie prosimy Klientów, którzy nie mogą przyjść na zabieg w umówionym terminie, telefoniczne anulowanie rezerwacji z możliwie wcześniejszym wyprzedzeniem. Pozwoli to innym Klientom na skorzystanie z zabiegu.

  2. Dzień przed umówioną wizytą wysyłam moim Klientom sms-a przypominającego, na który uprzejmie proszę wysłać potwierdzenie. Brak sms-a z potwierdzeniem o przybyciu potraktuje jako rezygnację z wizyty.

  3. Warunkiem rezerwacji ślubnej jest wpłacenie zadatku w wysokości 50% kosztu wybranych usług. W przypadku odwołania wizyty zadatek przepada. Przedpłaty należy dokonać w dniu rezerwacji terminu.

  4. Godziny otwarcia gabinetu są następujące pn, wt, cz, pt 12-20, śr 8-12, Sb 10-14. W innych godzinach od pn–sb, w niedzielę i święta istnieje możliwość wykonania usługi na specjalne życzenie Klienta wyłącznie po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu i uiszczeniu dopłaty w wysokości 50% od ceny regularnej w dniu zamawiania wizyty.

  5. Zaproszenia upominkowe upoważnia do korzystania z usług gabinetu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

  6. Zaproszenia są ważne 3 m-ce od daty ich zakupu.

  7. Osoba obdarowana jest zobowiązana do wcześniejszej rezerwacji terminu telefonicznie lub osobiście w gabinecie.

  8. Zaproszenie nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.

  9. W przypadku realizacji usługi na kwotę mniejsza niż wartość zaproszenia, pozostała część nie będzie zwracana w formie gotówki.

  10. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do zaproszenia jeśli kwota wybranej przez nią usługi przewyższa wartość zaproszenia.

Mam nadzieję, że powyższy regulamin pozwoli Nam na lepszą współpracę oraz wzajemne poszanowanie swojego czasu, który staram się w pełni profesjonalnie Państwu poświęcić.

Izabela Kokocińska

Regulamin obowiązuje od 18.08.2014r.

  Regulamin gabinetu  >